sanatçı menajeri

FULİN

Fulin kimdir

1985 yılının Ocak ayında Adana’da dünyaya gelen güzel şarkıcı Fulin, daha 5 yaşında iken bile müziğe olan ilgisi sayesinde, çevresindekilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sanatçının soyadı Şingirik’tir. Gitar ile enstrüman macerasını başlatan Fulin yine 5 yaşında iken, müzik ve bale dersleri almıştır. Adana ilinde Anadolu Lisesini bitiren sanatçı, sonrasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesinde Kimya bölümünde eğitim almıştır.

Babası farmakoloji profesörü, annesinin öğretmen olması sayesinde daha küçük yaşlardan itibaren eğitimli bir yetiştirilme tarzıyla tanışarak hem modern hem de eğitimli bir çocukluk geçirmiştir. Üniversite eğitimi sonrası kimyager olmuş ancak bu mesleğin kendisine uygun olmadığını düşünerek sonrasında hiçbir şekilde kimyagerlik ile uğraşmamıştır.

Bu defa moda tasarım bölümüne kaydını yaptırarak farklı tasarımlarda, sanatsal kişiliğini ortaya koymuştur. Yüksek lisans eğitimi de yine kimya alanında Farmakoloji bölümünde yapmış ancak müzik sevdası asla sönmemiştir. Söz yazmaya başlayan şarkıcı Fulin artık sanatçılığa hazırdır ve aynı zamanda beste de yapabilmektedir. Bu süreçte Emrah Karaduman ile tanışması bir dönüm noktası olmuştur. Artık single parçasını çıkarmak için daha fazla beklemesine gerek kalmamıştır. 2014 yılında ” firardayım ” ve “içinden oku “ parçalarını okuyarak piyasada ben de varım demiştir. Yeterli beğeni ve desteği alan sanatçı bir yol sonra Keyf-i Halik isimli albümünü severlerine sunmuştur. 2016 yılın en hit parçalarının arasına giren “süper kahraman” parçası da en sevilen parçalarından olmuştur.

Back To Top
ara fiyat al
Haritada Bizi Bul