Yenişehir Ankara cad 389 / 2 34912 Pendik/İstanbul
tr

Bilal Sonses

29.02.2020
12
Bilal Sonses

BİLGİLENDİRME
Müşteri Temsilcilerimizi Lütfen Sadece Konser,Festival,Düğün,Bayi toplantısı ve benzeri Organizasyonlarınız için Arayın

NOT : Sanatçıyla Tanışma ,Şarkı sözü Beste ve yardım isteme gibi konularla Hatlarımızı Lütfen Meşgul Etmeyiniz Biz sadece Sanatçıların Konser Satışlarıyla ilgileniyorz ''SAYGILARIMIZLA''

Bilal Sonses İletişim 0532 206 59 59 - 0532 404 66 63

Bilal Sonses Biyografisi

Youtube hesabından paylaştığı kendisine ait besteleri seslendirdiği videolar ile beğeni toplayan genç şarkıcı Bilal Sonses, 1989 yılında İstanbul’ un Fatih ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır. Yakışıklı şarkıcı asıl ününü Ayla Çelik’in çok beğenilen Bağdat isimli parçayı seslendirmesi ile kazanmıştır.

Sonses, bu parça ile ününü tüm Türkiye’ye yaydı. Güzel sesli genç şarkıcının Bağdat parçasını şarkının sahibi Ayla Çelik’ten daha iyi yorumladığını söyleyenler hiçte az değil. Youtube üzerinden yayınladığı video kamuoyundan geçer not aldı.Bilal Sonses’in Eğitim Hayatı Nasıldır?Ayla Çelik’in Bağdat isimli parçasını yorumlamasıyla ülkemizde sükse yapan başarılı şarkıcı Sonses, ilkokulu fatih’te bir okulda tamamlamıştır.

Lise tercihini yaparken kendisindeki turizm merakını fark eden çiçeği burnunda şarkıcı, Mehmet İhsan Mermerci Turizm Otelcilik Lisesine kayıt olmuştur. Sanatçı, lise eğitimini tamamladıktan sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Ön Lisans programına kayıt olmuş ve 2 yılda eğitimini tamamlamıştır.

Sanatçı Menajerliği ve Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
ara fiyat al
Haritada Bizi Bul